Hakkımızda

A Klas İleri Teknoloji Sistemleri Dış Tic.Ltd.Şti. Çalışma ve Faaliyet Bölgeleri

A KLAS İLERİ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ 2007 yılında her türlü sağlık tesisi kurmak, kurulmuş olanlara iştirak etmek ,bir hastanenin gereksinimi olan tüm cihaz aksam, alet, donanımın imalatı, kurulumu yedek parça imalatı, ithalatı için kurulmuştur. Bu doğrultuda;

Çağımızın tüm yeniliklerini yakından takip ederek, sağlık konusundaki tüm cihaz ve otomasyanları ülkemize kazandırmak ve bunların kullanımlarını organize etmektir. Bu bağlamda temsilciliklerini ve genel dağıtıcılığını yapmak isteyen kurumlar ile tüm ürün ve hizmetleri; sağlık sektöründe ki tüm kullanıcılara  sunmak ve en iyi şekilde sonuçları almalarını sağlamak için gerekli olan şirket organizasyon ve projelerini geliştirmektedir.

Çalışma Portföyümüz,

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren tüm birimlerin ihtiyacı olan tüm cihaz, laboratuvar, klinik ekipman ve bunlara ait sarf malzemelerinin satışı, tedariki şirketimizin faaliyetleri arasındadır. Türkiye’de mevcut cihaz ve klinik ekipman üreticilerinin Pazar bulma ya da bayi bulmalarında mevcut bayii portföyümüzle yardımcı olunmakta ve danışmanlık yapılmaktadır.

Laboratuvar çalışma planı ve işletilmesini organize edecek danışmanlık hizmeti;

Kurulma aşamasında olan gerekli resmi prosedürlere uygun olarak kurulumu şirketimiz tarafından danışmanlık hizmeti ile verilmektedir. Laboratuvar için gerekli tüm cihaz ve ekipmanın sağlanması ve bunları kullanacak yetişmiş elemanların sağlanması için gerekli tüm hizmetlerin danışmanlığı  yine firmamızın çalışmaları arasındadır.

laboratuvar hizmeti verecek olan tüm kurum kuruluşların resmi prosedürlere uygun olarak laboratuvar hizmetlerinin sağlanması için danışmanlık firmamızın çalışma alanlarındandır.

Hastane portföyünde çalışacak yetkili ve Uzman kişi ve kurumları organize etmek;

Türkiye genelinde özel sağlık kuruluşlarının mevcut cihaz ve makinelerini kullanmaları için ihtiyaç duydukları kalifiye personel ve  Uzman Doktor temin edilmesine danışmanlık yapmak.

Hastane alım satışlarını organize etmek;

Satılmak istenilen ya da talep edilen hastanelerin, talep ve arz edenleri bir araya getirmek ve bu işlemleri gerekli prosedürlerde takip ederek sonuçlandırmak.

Mevzuatların bilinmesi ve güncel olarak takip edilmesi;

Türkiye de değişen yönetim ve ihale, kanun yönetmelik ve mevzuatları yakından takip edilerek  proje ortaklarımıza ve hastane yönetimlerine çözüm danışmanlığı yapmak.

Ürünler hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    Telefon (gerekli)

    İletiniz