İsoArk

İsoArk Ürünleri

N-36

N-36 NEGATİF BASINÇLI MOBİL TAŞIMA ÇADIRI

N 36  Negatif basınçlı mobil taşıma çadırı; Bulaşıcı parçacıklar veya hastalıklar nedeniyle mikroplanmış olduğu düşünülen bir kişiyi veya eşyayı güvenli bir tedavi/bakım uygulamak amacıyla tecrit edilmiş bir alana hızlıca sevk etmek için ideal bir çözümdür.

N36 Hem mikroplanmış kişi veya eşya hem de operasyon ekibi için maksimum korunma ve iş güvenliği sağlar. Temiz havayı oda içerisine verirken, oda içerisindeki kirli ve mikroplu havayı özel filtreleri yardımı ile süzerek mikrop ve bulaşıcı parçacıklardan arındırarak dışarıya verir. Sistem üzerinde bulunan sızdırmaz pencereler yardımı ile odacık içinde bulunan hastaya maksimum şekilde müdahale etme olanağı sağlanır.

Hava temizleme sistemi askeri amaçlar için üretilmiş filtre sistemi ve UV sistemlerine sahiptir.  Sistem tam dolu haliyle kesintisiz 10 saat görev yapabilen batarya ile çalışmaktadır.

P-36Z-36 POZİTİF BASINÇLI MOBİL TAŞIMA ÇADIRI

P 36 pozitif taşıma çadırı, çeşitli nedenlerden dolayı bağışıklık sistemi zarar görmüş, çeşitli sebeplerden dolayı vücudunda yanıklar ( bomba patlaması sonucu oluşan yanıklar, asit ve kimyasal yanıklar, yüksek alev yanıkları)oluşan ve enfeksiyona karşı son derece korumasız olan hastaların nakillerinde kullanılan sistemdir.

Dışarından oda içerisine verilen hava, mevcut sistemlerinden geçerek, temizlenmiş bir şekilde verilir. . Sistem üzerinde bulunan sızdırmaz pencereler yardımı ile odacık içinde bulunan hastaya maksimum şekilde müdahale etme olanağı sağlanır.

Hava temizleme sistemi askeri amaçlar için üretilmiş filtre sistemi ve UV sistemlerine sahiptir. Sistem tam dolu haliyle kesintisiz 10 saat görev yapabilen batarya ile çalışmaktadır.

MOBİL POZİTİF BASINÇ İZOLASYON YOĞUN BAKIM ÜNİTESİmobil_pozitif

Hastane yoğun bakım odaları veya temiz oda gereksinimi duyan işletmeler için, mevcut oda içerisindeki ortam koşullarından en hızlı ve ekonomik şekilde ayrılmış tam anlamıyla bir temiz oda sağlamak için dizayn edilmiştir. Bu nedenle bağışıklık sistemi çok düşük olan hastalar, yanık hastaları, yeni doğan bebekler veya hijyenik çalışma ortamı gerektiren sanayiler için en ideal çözümdür.

Kurulum Süresi : Eğitimli 2 personel tarafından 60 dk. İçerisinde

Çalışma Prensibi Hava kilitli oda – tedavi odası ve filitrasyon ana ünitelerinden oluşan sistem, kurulduğu ortamdaki havayı FA 2000 filitrasyon ünitesinde temizleyerek hastanın tedavisinin yapıldığı oda içerisine pozitif basıncı sağlayacak steril havanın verilmesi ve devamlı pozitif basıncını koruması prensibine dayanır. Hava kilitli oda sayesinde dışarıdan içeriye giren sağlık personeli veya hastanın tedavisinde kullanılacak medikal cihazların, steril ortama dışarıdan kontaminasyona ( bulaşmaya) sebebiyet verebilecek virüs, bakteri, spor gibi mikroorganizmaların girmesini engeller.

MOBİL NEGATİF BASINÇ İZOLASYON YOĞUN BAKIM ODASImobil_negatif

Enfeksiyonlu hastaların enfeksiyonu diğer hastalara ve sağlık personeline bulaştırmasını önlemek ve tedavisini yoğun bakım şartlarında sürdürmesini sağlamak için dizayn edilmiş en hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümdür. Kısa bir süre içerisinde hastanenin yoğun bakım odasındaki bir yatağı veya herhangi bir boş odayı negatif basınç izolasyon odasına çevirmek mümkündür.

Kurulum Süresi: Eğitimli 2 personel tarafından 60 dk içerisinde

Çalışma Prensibi Hava kilitli oda – tedavi odası ve filitrasyon ana ünitelerinden oluşan PNC, tedavi gören hastanın içinde bulunduğu odadaki havayı ; FA 2000 filitrasyon ünitesinde temizleyerek diğer hastaların tedavilerinin yapıldığı yoğun bakım odasının içerisine temiz havanın verilmesi ve içerisinin sürekli negatif basınçta kalması prensibine dayanır. Hava kilitli oda sayesinde izolasyon odasına giriş ve çıkışlarda elektronik optik göz sayesinde negatif basınç kaybı yaratmadan kesintisiz ve güvenli tedavi olanağı sağlar.

FA2000

FA2000 HAVA STERİLİZASYON VE ENFEKSİYON KONTROL ÜNİTESİ

(93/42/EEC Class 1 Medikal Ürün- %99,99995 verimlilikte)FA 2000 Hava sterilizasyon sistemi, pozitif ve negatif filitrasyon ünitesi olması ile birlikte tek başına da kullanılan, bulunduğu 60m² alan içerisinde çok kısa bir sürede ortam havasını sirkülere ederek, steril bir ortam sağlar.1100m³ hava debisinden 2200m³ hava debisine çıkarak 35m²’lik standart bir ameliyathane havasını saatte 36 defa değiştirir.

FA 2000’nin AvantajlarıHızlı & Ekonomik çözüm: İstenilen herhangi bir yeri veya herhangi bir odayı izole etmekte ve steril etmekte en hızlı ve en ekonomik çözümdür. 2200m³/h hava debisi ile 90m³ lük bir odanın havasını saatte 20 den fazla çevirerek üst düzey bir koruma sağlar.

Yüksek hareket kabiliyeti: Döner, hareketli ayakları sayesinde bir odadan diğer bir odaya rahatlıkla ve hızlıca taşınabilir.

Biyolojik Koruma:FA2000 KBRN de kullanılan ve test sertifikalı olan, ortalama 4000 saat bakım ihtiyacı olmayan biyolojik filtre içerir.

Kimyasal Koruma: İstenildiğinde kimyasal zehirleyici gazlara ve kokulara karşı koruma sağlama özelliği kazandırılabilir.

Hava Debisi: Ayarlanabilir 3 farklı motor seviyesinde (1100/1400/2200 m³/h ) çok düşük ses seviyesine sahiptir (52/56/65 db).

FA3000
FA3000 HS BİYOLOJİK TİP FİLTRE SİSTEMİ

Bulaşıcı hastalıklarla ilgilenen hastanelerin ve diğer merkezlerin  kullandığı izolasyon odalarındaki kirli havayı süzer. Bu sistem izolasyon odasının içerisinde negatif bir basınç ortaya çıkararak  hastalığın yayılmasını engeller.

Kirli hava ilk etapta izolasyon  odasının dışına çekilir. Bu hava daha sonra  yüksek verimli HEPA filtresi aracılığıyla süzülür ve dışarıya atılmadan önce ultraviyole (UV) ışınlarla yok edilirler.

Ürünler hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    Telefon (gerekli)

    İletiniz